Gwiazdy nie tylko chętnie reklamują alkohole, ale też tworzą własne. Oto najciekawsze alkohole gwiazd.

Propozycja nie do odrzucenia

Znany filmowiec i jego filmowa rodzina nie próżnują w życiu prywatnym. Reżyser i twórca Ojca Chrzestnego, Francis Ford Coppola sygnuje swoim nazwiskiem dziewięć linii win w różnych kolorach, smakach i cenach. Liczba dostępnych trunków jest faktycznie imponująca. W gamie trunków FFC znajdują się znane i sprawdzone szczepy – Cabernet Sauvignon, Syrah, Pinot Noir, Viognier, Semillion. Do tego seria białego i różowego musującego wina Sofia (nie, to nie ta z Bułgarii), oraz Riesling. Także rozpiętość cenowa jest imponująca. Najtańsze butelki możemy kupić za 12 dol, najdroższe za 300 dol. Za całość kolekcji odpowiada Corey Beck – generalny menadżer win Coppoli w ,między innymi, Sonoma Country. Tym, którzy nie lubią wina winnice reżysera oferują też kosztowne słodycze i dodatki.Poniżej krótki film o poczynaniach winiarskich znanego reżysera i jego rodziny:

http://store.franciscoppolawinery.com/

Krew i wino

Wokalista kapeli metalowej Tool Maynard James Keenan także ma własne wino. Zbudowana na pustyni w Arizonie do spółki z przyjacielem, byłym hippisem (Erikiem Glomski) winiarnia już ma na swoim koncie prestiżowe nagrody. Maynard nie jest tylko twarzą swoich win. Czynnie angażuje się w pracę w winnicy, której jest właścicielem. Przycina krzewy, korkuje butelki, sadzi drzewka. W winnicy wokalista rozsypał także prochy zmarłej matki, by w ten sposób… ją uczcić. Więcej na temat win Keenana można dowiedzieć się z filmu dokumentalnego Blood into Wine (polski tytuł Krew i Wino). A to krótka degustacja wina Maynarda z legendą wideoblogów, Garym Vaynerchuckiem:

Hip-hop wódka


Jeśli nie jesteś fanem hip-hopu, nazwisko Sean Combs być może zapewne nie wiele ci powie. Warto nadmienić, że ten piosenkarz o pseudonimie Puff Daddy został ambasadorem ekskluzywnej wódki Cîroc. Produkt ten jest właściwie winiakiem, destyluje się go bowiem z winogron. Na tym nie koniec. Wódka dostępna jest w 3 wariantach smakowych – czystej, red berry i coco nut. http://www.ciroc.com/

901 zgłoś się


Justin Timberlake, gwiazda wsiowego boys-bandu z lat 90’, stał się twarzą dla tajemniczego trunku 901. To tequila, którą piosenkarz wspomaga nie tylko twarzą. Podobno stworzył też spoty reklamowe. Trzeba przyznać, że te prezentują się dość nieźle. Butelkę tego cuda można nabyć już za 70 dol.

Zielona wróżka pana Mansona

Jaki alkohol skojarzylibyście z gwiazdą metalu, kontrowersyjnym piosenkarzem Marilynem Mansonem? Piosenkarz stworzył własną własną markę Absyntu o nazwie Mansinthe. Trudno powiedzieć, czy trunek ekscentrycznego pieśniarza zdobędzie status kultowego, ale już dziś wiadomo, że Mansinthe prezentuje się naprawdę dobrze, choć ciężko znaleźć go w sprzedaży.

Wódka z drapaczy chmurAmerykański miliarder Donald Trump także ma swoją markę alkoholu – Tramp Vodka. Ta pszeniczna, dwukrotnie filtrowana na zimno wódka ma być, zgodnie z zamierzeniem producentów, synonimem luksusu w płynie. Podkreśla to nie tylko niebywale stylowa butelka w kształcie drapacza chmur. Za smak tego trunku opowiada mistrz destylacji z Holandii Jacques de Lat. Za litr dziewięciokrotnie destylowanego cuda Trumpa trzeba zapłacić ok. 40 dol.

 

A jaki jest wasz ulubiony alkohol?

 

 

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ