Oto zestawienie pięciu absolutnie najobrzydliwszych drinków jakie tylko da się przyrządzić. Ku przestrodze!

Flatliner

Flatliner
fot. DM

Flat line czyli płaska to linia, która w szpitalach zwiastuje ustanie bicia serca u pacjenta. Flatliner to, więc drink do zatrzymania akcji serca. Składa się z likieru anyżowego sambuca i obfitej dozy tabasco. Jakby sama sambuca nie była wystarczająco obrzydliwa.

Z czym pić martini?

Tapeworm / Smoker’s Cough

Drink o nazwie tasiemiec nie może smakować dobrze. Podobnie zresztą, jak połączenie majonezu, tabasco i wódki. Dwa ostatnie składniki mieszamy w równych proporcjach, przelewamy do kieliszka, całość ozdabiamy majonezem i pieprzem.

Jeśli preferujecie coś o bardziej wyrazistym smaku polecam kaszel palacza, czyli kolejny shot z majonezem. Tym razem oprócz majonezu potrzebujemy jeszcze Jagermeistra. Całość mieszamy i z obrzydzeniem wypijamy.

Cement mixer

4201419222_6c38dab3dd_bfot. Roo Reynolds

Betoniarka to bardzo wdzięczny i prosty do zrobienia drink z dwóch smacznych składników. Likieru Bailey’s i soku z limonki lub cytryny. Diabeł tkwi w szczegółach – zgadnijcie, kto będzie betoniarką? Składniki wlewamy do kieliszka, całość wypijamy, ale przed połknięciem intensywnie mieszamy drink w ustach, w taki sam sposób jak przy płukaniu zębów. Drink nabiera wtedy konsystencji jak na zdjęciu powyżej.

 Dlaczego nienawidzę whisky z colą

Prairie chicken / Prairie oyster

4277375259_d969eb09de_bfot. Michael Lawton

Gin i surowe jajko z przyprawami . Czy muszę dodawać coś więcej? Aha, jest też wersja dla kierowców – bez ginu. Wariant drugi to lekarstwo na kaca dla masochistów. Wariant pierwszy jest też niezłym środkiem wymiotnym. Na zdjęciu wersja z ostrygą.

Zaje**** wielka erekcja (wersja alternatywna)

W grze Larry 7 Miłość na Fali, jedna z głównych bohaterek (ponętna nudystka Gosia!) popija drink o wiele mówiącej nazwie. Któregoś razu spróbowałem odtworzyć jego recepturę. Pech chciał, że jedynym oryginalnym składnikiem, którego użyłem był majonez.

W mojej wersji drink składał się z następujących składników: Wódka Żołądkowa Gorzka, zaprawa cytrynowa, majonez. Nie podaje proporcji, bo wiem, że nikt nie będzie chciał go próbować….

 

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ