Climax Moonshine gdzie kupić go w Polsce? Zobacz, jak najłatwiej kupić księżycówkę Tima Smitha.

 

W artykule mowa o climax moonshine, wódce destylowanej przez Tima Smitha, gwiazdę serialu bimbrownicy. Więcej na jego temat znajdziecie w poniższych tekstach:

Tim Smith podbija świat

Bimbrownicy – sezon 1

Climax Moonshine polska dystrybucja?

Niestety, Climax nie jest dostępny oficjalnie w Polsce. Wbrew krążącym po internecie plotkom, wódka nie była sprzedawana za pośrednictwem sklepu Ballantine’s, nie można było jej także kupić podczas Whisky Live Warsaw. Nie oznacza to jednak, że słynna księżycówka jest w Polsce nie do zdobycia.

Climax Moonshine gdzie kupić?

Miłośnikom księżycówki najłatwiej będzie znaleźć butelkę Climax w niemieckich sklepach online. Wódka dostępna jest tam sporadycznie w sprzedaży stacjonarnej, przez internet kupić możemy ją w niektórych sklepach wysyłkowych, na przykład dmax-shop.de.

Ebay

Sporadycznie produkt Tima Smitha można znaleźć na zachodnim Ebay. Jego ceny (czy to w Niemczech czy np. Hiszpanii) są raczej wysokie i nie wszyscy sprzedawcy będą zgadzać się na wysyłkę do polski.

 

Climax z USA

możemy pokusić się o zamówienie Climax wprost z USA, ale przepisy celne mogą sprawić, że przesyłka nigdy do nas nie dotrze, albo będziemy musieli opłacić za nią cło. Najlepszym rozwiązaniem byłoby więc poprosić kogoś ze znajomych o wysłanie nam nieoznaczonej paczki na nasz polski adres. W USA wódka dostępna jest w wineandcheeseplace.com, B-21, oraz w Ace Spritis.

 

Climax Moonshine cena

Wódka Tima kupowana w Niemczech nie należy do tanich. Za butelkę 0,7 będziemy musieli zapłacić ponad 250 złotych + koszty przesyłki. Nieco mniej climax kosztować będzie w USA, o ile oczywiście uda nam się zrealizować przesyłkę. Za wielką wodą księżycówka kosztuje około 140 – 160 złotych.

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ