Baterie specjalistyczne firmy GP Batteries wyróżnia przede wszystkim zwiększona moc i wydajność. Mogą one zapewnić energię urządzeniom o większych wymaganiach. Wliczać się w nie będą m.in aparaty fotograficzne, lampy błyskowe oraz aparat słuchowy.

Baterie specjalistyczne posiadają trzy rozmiary. Tak jak w bateriach standardowych, Klient może wybrać również linie produktów spośród: Ultra Plus, Ultra, Super, Greencell, Powercell. Warto również zwrócić uwagę na to jakiego rodzaju są to baterie(alkaliczne, cynkowo-węglowe, litowe, cynkowo-powietrzne, srebrowe i NiMH).

W bateriach specjalistycznych GP napięcie sięgnąć może nawet 12V. Dodatkowo istnieją dwa nietypowe napięcia, jak 1.45V i 1.55V. Ich pojemność sięga nawet do 1000 mAh.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że ich gwarantowany okres naładowania wynosi nawet do 10 lat! Długi okres działania baterii zapewnia użytkownikowi oszczędności w przyszłości. Od chwili zakupu nie będzie musiał przejmować się faktem, że baterie się rozładują i odmówią posłuszeństwa w nieodpowiednim momencie.

Dużym plusem jest również ich opakowanie. Z myślą, o małych dzieciach, opakowania takich baterii zostały specjalnie zabezpieczone. Baterie GP pozwolają odczuć komfort z ich użytkowania, ponieważ tworzone są z myślą o użytkownikach. Warto zainwestować w baterie specjalistyczne GP Batteries. W celu zdobycia wiedzy na temat marki wystarczy wejść na stronę internetową tego GP – https://promocjagp.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here