Znalezienie swojego charakterystycznego zapachu może być kosztownym zadaniem dla każdego fana perfum, zwłaszcza jeśli jeszcze nie znalazłeś swoich ulubionych perfum.

Jeśli próbujesz poszerzyć swoje horyzonty zapachowe bez wydawania zbyt wielu pieniędzy, z przyjemnością dowiesz się, że dostępnych jest wiele niedrogich wód toaletowych i perfumowanych, a niektóre z nich pochodzą od ulubionych luksusowych marek, takich jak Versace, Gucci, Dior i innych.

W sprzedaży znajdziemy perfumy tester

Niezależnie od tego, czy masz ograniczony budżet, czy po prostu chcesz spróbować nowego zapachu, nie wydając zbyt dużo, możesz znaleźć niedrogie perfumy w sklepach online. Warto najpierw poznać nuty zapachowe i rodzaje perfum, które pozwolą nam zawęzić nieco wybór nowego zapachu. Trzy nuty zapachowe mają swoje role w tworzeniu ostatecznego aromatu perfum. Nuty głowy zapachu odpowiadają za pierwsze wrażenie perfum. Świeże i lekkie, mają intrygować, kusić i przyciągać, ale też płynnie przechodzić w środkowe nuty serca. Nuty głowy są najlżejsze i najbardziej lotne ze wszystkich nut, więc zazwyczaj składają się z lżejszych olejków i są wyczuwalne od pięciu do trzydziestu minut, chociaż niektóre mogą trwać kilka godzin.Gdy nuty głowy się ulatniają, pojawia się aromat nut serca. Nuty serca zazwyczaj składają się z silniejszych olejków, ponieważ muszą dłużej utrzymywać się na skórze. Nuty serca zwykle odparowują w ciągu dwóch do czterech godzin, dzięki czemu nuty bazowe wchodzą w reakcję ze skórą.

Nuty serca działają jak bufor dla nut bazowych, które same w sobie mogą nie pachnieć tak ładnie. Gdy górne i środkowe nuty powoli znikają, nuty bazowe pojawiają się na końcu. Nuty bazy utrzymują się najdłużej na skórze, a niektóre olejki eteryczne utrzymują się nawet przez kilka dni.Zanim zdecydujesz się na konkretny zapach, możesz kupić perfumy tester. Chociaż istnieje wiele różnych zapachów, których można użyć do nut górnych i nut serca, różnice między nutami podstawowymi są mniejsze. Dzieje się tak, ponieważ nie ma tak wielu zapachów, które są wystarczająco ciężkie, aby utrzymać się tak długo, jak potrzebują nuty bazowe. Reakcja nuty bazowej na skórze jest kluczowym elementem tego, jak perfumy ostatecznie pachną. To właśnie sprawia, że zapach pachnie inaczej u każdej osoby i zapewnia trwałe ostateczne wrażenie perfum.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here