Taśmy pakowe z nadrukiem to doskonały sposób na wsparcie marketingu przedsiębiorstwa, którego ważnym aspektem działalności jest wysyłka produktów. Na rynku obecnych jest wiele firm, które oferują taśmy pakowe z nadrukiem – jak w związku z tym wybrać firmę, która stworzy dokładnie takie taśmy, jakie potrzebujemy?

Wybierz dostawcę taśm pakowych z nadrukiem

Pierwszym krokiem jest firmy, z którą chcemy rozpocząć współpracę. Warto w tym celu przeanalizować ceny poszczególnych dostawców, ale także sprawdzić, jak wygląda sam proces składania zamówienia taśmy pakowej z nadrukiem. W TCM Service to niezwykle proste, gdyż oferujemy nie tylko taśmy z predefiniowanym nadrukiem (np. ostrożnie szkło), ale także umożliwiamy samodzielne zaprojektowanie taśmy klejącej. Jak to wygląda? Wyjaśniamy.

Wybierz rodzaj taśmy pakowej

Aby zaprojektować taśmę klejącą, wystarczy udać się na naszą stronę internetową.

Jednym z pierwszych kroków jest wybór materiału taśmy pakowej, tj. folii PP, PVC lub papier. Każdy rodzaj taśmy pakowej ma swoje zalety, dlatego warto dokładnie określić swoje potrzeby w tym względzie. Na tym etapie warto także zdecydować o szerokości i długości pojedynczej rolki. W przypadku niektórych taśm istnieje także możliwość wyboru rodzaju kleju. Dla taśm PP wybór jest szerszy (Hot-Melt, Super Hot-Melt, Extra Hot-Melt i Solvent, które mają inne właściwości). W przypadku pozostałych taśm dostępny jest klej na bazie kauczuku naturalnego, który m.in. świetnie przywiera do syntetycznych powierzchni.

Kolor bazowy taśmy

Kolejnym krokiem jest wybór bazowego koloru taśmy pakowej. W TCM Service oferujemy taśmy transparentne, białe oraz szare. W przypadku taśm papierowych dostępne są tylko taśmy białe i szare. Krok ta ogromne znaczenie w kontekście przeznaczenia samej taśmy, jak i uwidocznienia nadruku, który się na nim będzie znajdował.

Zaprojektuj nadruk

Zaprojektowanie nadruku na taśmie pakowej w TCM Service jest niezwykle proste. Wystarczy albo dodać własny plik (w formacie .svg, .png, .jpg, .jpeg, .psd, .pdf lub .eps) z projektem (np. logo firmowym) lub stworzyć go z dostępnych elementów – ikon, napisów czy ozdobników. Nadruk może być wytworzony w maksymalnie trzech kolorach, które powinny być dobrze widoczne, stąd tak istotny jest poprzedni krok i wybór odpowiedniego koloru bazowego. Po zaprojektowaniu nadruku wybierz liczbę rolek taśmy pakowej. Wymiar taśmy zależy od rozmiaru opakowań, które firma chce zapakować. Ilość taśm pakowych zależy od potrzeb firmy, ale im większa ilość, tym niższa cena za sztukę.

Zamówienie taśm pakowych z nadrukiem w TCM Service

Ostatnim krokiem jest zamówienie taśm pakowych z nadrukiem. Przedsiębiorca powinien na tym etapie wybrać liczbę rolek, co pozwala poznać orientacyjny koszt produkcji. Po akceptacji zamówienia przystępujemy w TCM Service do produkcji taśm pakowych z nadrukiem. Zamówienie taśm pakowych z nadrukiem to w TCM Service niezwykle prosty proces, który jednak wymaga dokładnego przemyślenia i postępowania zgodnie z instrukcją.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here