Dodatkowe kursy lub szkolenia, które starają się zdobywać pracownicy pomagają w zdobyciu lepszej pracy i co za tym idzie otrzymanie wyższego wynagrodzenia. Taka różnorodność na rynku pracy jest pożądana przez pracodawców, którzy chętnie szukają do swojego zakładu pracy wszechstronne osoby. Centrum Szkolenia Zawodowego, to kompleksowe usługi szkoleniowe, których adresatami są przede wszystkim firmy z branży przemysłowej. Jakie uprawnienia dostępne są w ofercie?

Szkolenia zawodowe – zdobądź certyfikat i nowe umiejętności

Oferta CSZ jest bardzo szeroka. Szkolenia prowadzone są na montera izolacji przemysłowych, bezpiecznej pracy na wysokości, szkolenia energetyczne URE lub kurs na obsługę urządzeń transportu bliskiego, czyli szkolenia UDT. W ramach szkolenia kursanci zostają przygotowani przez specjalistów do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Dzięki temu nabędą nowe kwalifikacje, które swobodnie wykorzystują w codziennej pracy w zakładach przemysłowych, branży budowlanej, w halach magazynowych lub produkcyjnych. 

Kurs na wózki widłowe cenione na rynku

Szkolenia na wózki widłowe zaliczyć możemy do najpopularniejszych z kursów UDT, które skutecznie przygotowują kursantów do państwowego egzaminu. Centrum Szkolenia Zawodowego współpracuje z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie związaną z obsługą maszyn, dzięki temu przekażą uczestnikom zaawansowaną wiedzę i umiejętności. 

W programie szkolenia zawarte są, m.in. wiadomości o dozorze technicznym, typy stosowanych wózków jezdniowych, czynności operatora, bezpieczna wymiana butli gazowej oraz zajęcia praktyczne. Sam egzamin składa się z dwóch części. Pierwszej, teoretycznej, gdzie kursant musi odpowiedzieć poprawnie na kilkanaście pytań, a także części praktycznej, gdzie dostanie zadanie do wykonania. Po pozytywnym wyniku, kursanci otrzymują uprawnienia, pozwalające na prowadzenie wózków widłowych.

Dlaczego warto zdobyć kwalifikacje w CSZ?

Centrum Szkolenia Zawodowego jest jedynym akredytowanym ośrodkiem szkoleniowym branży izolacji przemysłowych w Polsce. Mamy w nim możliwość zdobycia zawodu praktycznie od podstaw, a specjaliści prowadzący kursy i szkolenia przygotują odpowiednio kursantów do testów egzaminacyjnych. Szkolenia mogą się odbyć zarówno online, jak i tradycyjną formą stacjonarnie. Godzina, data i miejsce szkolenia ustalana jest indywidualnie i dostosowywana do potrzeb i możliwości grupy, która skorzysta z oferty CSZ.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here