Czy wiesz, że Łomianki to jedna z najprężniej rozwijających się miejscowości, jakie zlokalizowane są nieopodal Warszawy? To właśnie to miejsce wybiera coraz więcej osób, które szukają ciszy, spokoju, ale jednocześnie chcą cieszyć się optymalnym komfortem, jaki wiąże się z bliskością doskonale rozbudowanej infrastruktury.

Łomianki – charakterystyka

W Łomiankach nie znajdziemy raczej zabudowy typu bloki, nie ma tu też drapaczy chmur ani dużych biurowców. W tym miejscu znajdziemy za to tereny zielone, bliskość Kampinowskiego Parku Krajobrazowego, lasów, jezior. Dominują tu nieruchomości wolnostojące jak nowe domy. Łomianki cieszą się zresztą ogromnym zainteresowaniem samych deweloperów, którzy właśnie tutaj budują coraz więcej nowoczesnych zabudowań typu szeregowce i bliźniaki. Łomianki posiadają jednocześnie jeszcze sporo wolnych terenów, w tym terenów zielonych.

Potrzeby inwestorów

Na co możemy liczyć, wyprowadzając się do Łomianek? Szkoły, przedszkola, przychodnie, obiekty sportowe i rozrywkowe, do tego centrum handlowe i liczne punkty handlowe, usługowe oraz gastronomiczne. Tutaj jest dosłownie wszystko, czego potrzebujemy. Warto dodać również o niewielkiej odległości od stolicy, w której zresztą większość mieszkańców Łomianek pracuje.

Zdaniem specjalistów

Sami eksperci rynku mieszkaniowego potwierdzają, że popularność Łomianek wiąże się także z korzyściami finansowymi. Przecież za mieszkanie w szeregowcu czy bliźniaku, zapłacić trzeba jedynie tyle, ile kosztuje małe mieszkanie w warszawskim bloku. Nieruchomości w Łomiankach dają jednak znacznie większą przestrzeń, własny garaż i oczywiście chociaż kawałek ogródka. Takie nieruchomości są idealne, by stworzyć w nich swoje „gniazdko”, móc relaksować się, odpoczywać w ciszy od zgiełku wielkiego miasta, cieszyć się bliskością łona natury i spędzać czas z bliskimi.

Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się nad wyborem konkretnej nieruchomości, warto zerknąć na oferty, jakie pojawiają się właśnie na terenie Łomianek. Jest ich naprawdę szeroki wybór, każdy znajdzie dom czy mieszkanie idealne, na miarę indywidualnych potrzeb.

Łomianki i okolice

Gdzie jeszcze szukać nieruchomości oprócz Łomianek? Ciekawe są wszystkie miejscowości tuż obok. Pięknie jest w Dziekanowie, ale też nieco dalej, w Sowiej Woli, a nawet Czosnowie. Im dalej od Warszawy, tym taniej, co oczywiście nie oznacza, że gorzej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here