Twój ulubiony telefon właśnie zaliczył upadek albo bateria właśnie przestała się ładować? Pewnie przeraża cię widmo sporych wydatków w serwisie – niepotrzebnie! Sprawdźmy, ile kosztują najpopularniejsze usługi.

Naprawa telefonów Warszawa – cennik

W przypadku nowoczesnych telefonów z dużymi ekranami najkosztowniejszą pozycją jest wymiana wyświetlacza. Rozpiętość cen jest jednak spora – a decydujące znaczenie ma to, z którego roku pochodzi nasze urządzenie. Nowe sprzęty, na przykład iPhone 11 to wydatek ponad tysiąca złotych. Naprawa telefonów komórkowych, a ściślej starszego iPhone 8 będzie nawet o połowę tańsza. Także w przypadku smartfonów z androidem cena za wymianę wyświetlacza łatwo może przekroczyć barierę tysiąca złotych, a nawet zbliżyć się do dwóch tysięcy. Na szczęście nie zawsze konieczna jest wymiana wyświetlacza wraz z szybą. Tańszy wariant, czyli wymiana samej szybki pozwala zaoszczędzić nawet połowę kwoty. Jeżeli wyświetlacz mamy sprawny, a naszym problemem jest krótko trzymająca bateria to dobry serwis gsm pomoże nam od ręki. Cena tej usługi w przypadku niemal każdego telefonu jest zbliżona i wynosi kilkaset złotych, a dokładniej mieści się w zakresie od 120 złotych do 300 złotych. Decydując się na taką operację pamiętajmy jednak, aby naprawa smartfonów Warszawa była dokonywana w renomowanym punkcie, który ma odpowiednie doświadczenie. Dlaczego to takie ważne? Bo w większości przypadków wymiana baterii oznacza rozklejenie telefonu i utratę jego wodoszczelności. Fachowy serwis gsm po naprawi sklei i uszczelni urządzenie zgodnie z wytycznymi producenta. W innym przypadku może nas czekać niemiła niespodzianka podczas eksploatacji.

Mniej kosztowne naprawy

Relatywnie tanim, a dającym często spektakularne efekty zabiegiem jest wgranie nowego oprogramowania. Koszt takiej usługi to okolice stu złotych. Naprawa telefonów komórkowych w ten sposób może rozwiązać wiele problemów, związanych ze sprzętem, na przykład zrywanie połączeń, słaba wydajność czy krótki czas pracy na jednym ładowaniu. Kolejną pozycją w cenniku serwisów jest wymiana poszczególnych podzespołów telefonu – i tak te najpopularniejsze to wymiana portu ładowania czy gniazda słuchawkowego. To właśnie te złącza psują się najczęściej. Dobry serwis gsm za kompleksową usługę zażąda kwoty pomiędzy 200 a 300 złotych. Droższe pozycje to wymiana przedniej albo tylnej kamerki – w zależności od konkretnego modelu cena może skoczyć nawet dwukrotnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here