Schoeller Allibert to holenderska firma produkująca opakowania plastikowe. W dziedzinie transportu materiałów jest światowym liderem. Jako spółka zależna Schoeller Allibert jest częścią holdingu Schoeller Industries z siedzibą w Pullach. Firma produkuje na przykład pojemniki z przegródkami.

Pojemniki plastikowe z przegródkami

Składane, duże i małe pudełka, pojemniki i skrzynki z możliwością układania w stosy, wózki i palety oraz wiadra z certyfikatem ONZ, firma dostarcza klientom ze wszystkich sektorów. Pojemniki plastikowe to pojemniki wykonane wyłącznie lub częściowo z tworzywa sztucznego. Jednakże te od marki Schoeller Allibert cechują się dużą wytrzymałością i są łatwe w transporcie. Pojemniki z przegródkami są bardzo popularne, ponieważ są ergonomiczne i zawierają dużo przestrzeni do przechowywania różnych produktów.

Cały przemysł opakowaniowy w dużym stopniu zależy od plastikowych pojemników. Ze względu na różnorodność zastosowań pojemników, rodzaje tworzyw sztucznych są bardzo zróżnicowane. Plastik zastąpił tradycyjne materiały, takie jak drewno, karton i metal, do produkcji pojemników ze względu na jego cenę. Pojemniki ażurowe również cieszą się ogromną popularnością

Pojemnik z przegródkami

Pośrednie kontenery masowe to wielokrotnego użytku, wielorazowe pojemniki klasy przemysłowej zaprojektowane do masowego transportu, przechowywania cieszy lub ciał stałych. Pojemnik z przegródkami jest bowiem wykonany w sposób niesamowicie profesjonalny. Sztywne zbiorniki pośrednie są układane w stosy, nadają się do wielokrotnego użytku i są wszechstronne ze zintegrowanym uchwytem do podstawy palety, który zapewnia manewrowość wózkiem widłowym. Pojemniki te mogą być wykonane z metalu, tworzywa sztucznego lub kompozytowej konstrukcji tych dwóch materiałów. Sztywne typy konstrukcji są produkowane w zakresie objętościowym, który mieści się pomiędzy standardowymi bębnami transportowymi i kontenerami intermodalnymi Pojemniki plastikowe z przegródkami znajdą zastosowanie na przykład w przemyśle farmaceutycznym, motoryzacyjnym lub spożywczym, Natomiast pojemniki ażurowe są przede wszystkim bardzo lekkie – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Mogą być wykorzystywane do przechowywania leków lub innych produktów, które nie ważą zbyt wiele. Firma Schoeller Allibert robi wszystko, aby produkty były trwałe oraz wytrzymałe.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here