Leki na potencje należą do najpopularniejszej formy wsparcia dla mężczyzn (właściwie par) borykających się zaburzeniami erekcji. Na rynku dostępne są obok wyrobów farmakologicznych, na receptę lub kupowanych bez recepty, także środki o nieznanym lub co najmniej wątpliwym pochodzeniu. Chcąc zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa i skuteczności, nie należy ulegać pokusie, kupując w Internecie medykamenty czy suplementy, pochodzące z nieoficjalnych sieci dystrybucyjnych. Azjatyckie mieszanki ziołowe i wyciągi z egzotycznych zwierząt także trzeba odrzucić, traktując jako niebezpieczną ciekawostkę z innego kręgu kulturowego.

Komu mogą pomóc i jak działają leki na potencje?

Chociaż tabletki na potencję mogą przyjmować mężczyźni w każdym wieku, to nie zawsze gwarantują one poprawę życia seksualnego. Skuteczność takich środków, jak wytwarzany w Polsce i dostępny bez recepty Maxon Forte, uzależniona jest od przyczyn. Specyfika leków wspomagających potencję opiera się wsparciu organizmu poprzez poprawę działania układu krążenia. Nawet najlepsze tabletki nie pomogą, jeżeli źródłem impotencji są problemy natury psychicznej – lęki, frustracje czy stany depresyjne. Ale gros przypadków z brakiem wzwodu lub z niepełnym wzwodem można skutecznie wyleczyć, stosując odpowiednie medykamenty.

Impotencja oraz mniejsze zainteresowanie sferą seksualną związane są z wiekiem, w tym z występowaniem chorób i schorzeń układu krążenia. Wśród młodych mężczyzn utyskujących na problemy ze wzwodem przyczynę spadku libido najczęściej łączy się z przyjmowaniem anabolików, mających zwiększyć masę mięśniową. U mężczyzn powyżej 40. roku życia czynnikami negatywnie wpływającymi na aktywność płciową są: niewłaściwa dieta, używki (w tym palenie tytoniu i alkohol) oraz brak ruchu. Oczywiście zmiana nawyków żywieniowych jest jak najbardziej wskazana, ale doraźnie mogą pomóc leki na potencję. Substancje czynne w tabletach zwiększających lub umożliwiających wzwód poprawiają pracę układu krążenia. W szybkim czasie po zażyciu zwiększa się drożność naczyń krwionośnych, co w połączeniu z podnieceniem, wywołuje odpowiednią sztywność prącia. Warto wspomnieć, że tabletki wspomagające potencję nie są afrodyzjakiem, czyli nie zwiększają ochoty na seks. Tyle w teorii, ale jak pokazuje życie, u wielu mężczyzn wraz z przyjmowaniem leków na potencję, również ochota na obcowanie płciowe ulega zwiększeniu. Tabletki działają bowiem pozytywnie na psychikę, redukując obawy przed nieudanym stosunkiem. Więcej informacji znajdziesz na: https://maxonforte.pl/dzialaja-leki-potencje/

Sildenafil – lek na potencję

Na rynku, także w aptekach, nie brakuje suplementów diety mających wspomagać walkę z impotencją. Nie są one skuteczne, ponieważ nie zawierają substancji czynnej. Owszem, dodatkowa porcja witamin i mikroelementów może pozytywnie wpłynąć na zdrowie, ale nie zapobiegnie brakowi potencji. Stąd jedynym rozwiązaniem, bezpiecznym i skutecznym, są leki na potencję. Co istotne, według przeprowadzanych badań, nie tylko walczą z impotencją, ale też mają pozytywny wpływ na układ krwionośny. Tabletki na erekcję mogą regenerować naczynia krwionośne.

Pośród substancji czynnych będących w składzie leków na potencję na uwagę zasługuje sildenafil, znany z niebieskich tabletek. Dziś można kupić pigułki zawierające ten związek bez recepty. Oczywiście wcześniej warto skonsultować się z lekarzem. Sildenafil, w postaci cytrynianu, występuje w lekach Maxon Active i Maxon Forte. Czym się różnią? W drugim zawartość substancji czynnej jest dwukrotnie wyższa, niż w przypadku Maxon Active. To dobre rozwiązanie, pozwalające dobrać właściwą dawkę zarówno w perspektywie krótko-, jak i długofalowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here