Izolacja przemysłowa jest jednym z najważniejszych elementów zapewniających bezpieczeństwo i efektywną optymalizację procesów technicznych zapewniających znaczne zmniejszenie  strat cieplnych w różnych branżach produkujących energię elektryczną, cieplną bądź firmach korzystających z tych rozwiązań. 

Z tego względu osoby, które zajmują się montażem izolacji przemysłowych, są niezwykle poszukiwane na rynku pracy. Udział w takim kursie to świetna okazja na zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do wykonywania tego zawodu. Jako monter izolacji przemysłowych, będziesz mieć możliwość pracy w różnych branżach, a to daje szerokie spektrum możliwości zawodowych. Sprawdź co oferuje kurs na montera izolacji przemysłowych od CSZ i zdobądź specjalistyczne umiejętności. 

Jaki jest cel takiego szkolenia?

Celem takiego szkolenia jest kompleksowe przygotowanie uczestników do wykonywania, konserwowania, remontowania i naprawy izolacji obiektów i urządzeń przemysłowych. Podczas kursu uczestnicy zdobędą wiedzę na temat rodzajów izolacji takich jak; izolacje ciepłochronne, zimnochronne, akustyczne czy izolacje technicznego wyposażenia wnętrz. Kurs na montera izolacji przemysłowych to także obsługa specjalistycznych narzędzi, przygotowanie z zakresu materiałów oraz dokumentacji technicznej, a także wprowadzenie do obowiązujących norm i instrukcji dotyczących szeroko pojętej izolacji przemysłowej. 

CSZ kurs na izolera — co możemy zagwarantować?

Biorąc udział w szkoleniu na montera izolacji przemysłowych w CSZ masz gwarancję wzięcia udziału w profesjonalnym szkoleniu, które przeprowadzane jest przez wyspecjalizowaną kadrę instruktorów. Ponadto dostarczamy własne opracowania materiałów naukowych, a także w pełni wyposażoną halę warsztatową oraz doradztwo i pomoc w poszukiwaniu i pozyskiwaniu środków zewnętrznych. Dodatkowo zapewniamy miesięczny dostęp (od ukończenia kursu) do filmów instruktażowych i materiałów szkoleniowych. 

Dlaczego warto wybrać szkolenie na montera izolacji przemysłowych w CSZ?

Ponieważ jest to świetna okazja dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do podjęcia pracy w tym zawodzie. Co więcej, CSZ oferuje niezwykle wysoki poziom swoich kursów przeprowadzanych pod okiem doświadczonych szkoleniowców. Dodatkowo nabycie specjalistycznych umiejętności praktycznych pozwala na podjęcie się wielu ofert pracy, albowiem monterzy izolacji przemysłowych są niezwykle poszukiwani na rynku pracy w Polsce, jak i za granicą. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here