Żyjemy w czasach, gdzie każdy gdzieś biegnie. Ciągłe życie w biegu i nieustanny brak czasu sprawiają, że stres nawarstwia się w naszym organizmie, doprowadzając nierzadko do poważnych schorzeń. Czasami warto zwolnić i pozwolić sobie na chwilę relaksu, a nic nie odpręży nas lepiej, jak profesjonalnie wykonany masaż!

Masaż jest lekiem na całe zło

Dobrze przeprowadzony masaż pozwoli zapomnieć o całym otaczającym nas świecie. Wprowadza w pełny stan relaksu i odprężenia, na chwilę przenosi nas w zupełnie inny świat. To czas, który mógłby trwać wiecznie! Dobrze sobie zaserwować taki rytuał przynajmniej raz w miesiącu, a jeśli możesz częściej to jeszcze lepiej!

Masaż może pomóc nie tylko pozbyć się nagromadzonego codziennego stresu, ale także nierzadko zniwelować ból fizyczny. Wszystko zależy od tego, z jaką przyczyną przychodzisz do masażysty oraz od zakresu jego usług.

Jakie są rodzaje masażu?

Rozróżnia się wiele rodzajów masażu. Do tych najpopularniejszych należą:

  • masaż klasyczny,
  • masaż sportowy,
  • masaż terapeutyczny,
  • masaż tajski,
  • masaż twarzy,
  • masaż bańką chińską,
  • akupresura.

Każdy z tych masaży przynosi inne doznania i działa na inne dolegliwości. Wszystkie mają wspólny cel, zrelaksować i odprężyć. Pełny masaż trwa ponad godzinę, dlatego też w trakcie tego seansu siłą rzeczy musisz się odprężyć. Profesjonalnie wykonany masaż potrafi przenieść człowieka w zupełnie inny wymiar!

Dlaczego lepszy człowiek niż maszyna?

Wiele jest mat masujących czy urządzeń, które pomagają w samodzielnym wykonaniu zabiegu. Niemniej jednak żadna maszyna nie zastąpi ludzkich dłoni, które umiejętnie wyczują zbite mięśnie i potrafią skutecznie je rozmasować. Dlatego też jeśli potrzebujesz profesjonalnego masażu, musisz udać się do profesjonalnego salonu. Najlepiej szukać go poprzez wyszukiwarki takie jak https://www.moment.pl/masaz/lublin, które skupiają największą bazę salonów w Twojej okolicy. Znajdź gabinet, sprawdź opinie i umów się na dogodny dla Ciebie termin. Oddaj się w ręce doświadczonego masażysty, a będziesz wiedział, dlaczego człowiek jest lepszy od maszyny!

Jeśli planujesz zabieg przedłużania rzęs (przy okazji zerknij na innych artykuł, jeśli szukasz więcej informacji na temat metod przedłużania rzęs), możesz dodatkowo skorzystać z zabiegu masażu np. dłoni czy stóp. Warto poszukać salonu, który oferuje możliwość połączenia tych dwóch zabiegów. Podczas gdy stylistka będzie zajmować się Twoimi rzęsami, masażysta może przenieść Cię w świat relaksu, np. wykonują zabieg refleksologii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here