Szyszki do dekoracji – jak można wykorzystać je w aranżacji wnętrz?

0
299

Każdy z nas wysoko ceni sobie odpowiednio zaaranżowane wnętrza. Najczęściej są one idealną odpowiedzią na nasze estetyczne potrzeby, a dodatkowo sprawiają, że czujemy się po prostu dobrze. Jednocześnie samodzielne dekorowanie salonu czy sypialni zwykle sprawia nam największą satysfakcję. Właśnie dlatego tak chętnie poszukujemy inspiracji i nowych „gadżetów”, które możemy zaprosić do naszych wnętrz. Z pewnością naszą uwagę przykuły szyszki do dekoracji, które stają się zdecydowanie coraz popularniejsze. Jednak jak można je wykorzystać i zaaranżować?

Szyszki do dekoracji w formie jesiennej girlandy

Szyszki do dekoracji tak naprawdę dają niczym nieograniczone możliwości kreacji. Jednym z lepszych pomysłów na ich wykorzystanie jest więc zaaranżowanie typowo jesiennej girlandy do przestrzeni okiennej. Nie oszukujmy się, ale nasze okna i zawieszone w nich firanki często wymagają pewnych zmian i udoskonaleń, by prezentowały się jeszcze lepiej. Wobec tego z pomocą szyszek do dekoracji możemy wykonać nietuzinkową ozdobę, która sprawi, że nasza przestrzeń okienna zyska jesienny wydźwięk. Wystarczy jedynie przygotować sobie ozdobną tasiemkę, a także odpowiednią ilość szyszek do dekoracji- opcjonalnie, możemy pokryć je srebrną lub złotą farbą w spray’u. Następnie po kolei nawlekamy szyszki do dekoracji na tasiemkę, a na samym końcu montujemy naszą jesienną girlandę w oknie. Taka samodzielnie przygotowana ozdoba z tasiemki i szyszek do dekoracji z pewnością będzie się spektakularnie prezentować.

Szyszki do dekoracji jako samodzielna ozdoba komody lub stołu

Jesień sprzyja zmianom aranżacji naszego wnętrza. Nie muszą one być jednak wyjątkowo kosztowne i skomplikowane. Szyszki do dekoracji pozwolą nam na szybkie i skuteczne przyozdobienie komody lub stołu i wprowadzą do naszego wnętrza przytulny, jesienny klimat. Wystarczy jedynie wykonać niewielką aranżację z szyszek do dekoracji, które będą swobodnie ułożone pomiędzy świeczkami. Efekt takiej ozdoby będzie przekraczał nasze najśmielsze oczekiwania!

Szyszki do dekoracji w szklanym wazonie

Jeśli posiadamy w domu szklany wazon- prostokątny, okrągły lub kwadratowy, to również możemy wykorzystać go- wraz z szyszkami do dekoracji- do przygotowania nietuzinkowej ozdoby wnętrza. Szyszki do dekoracji wystarczy wrzucić do wazonu, a na samym ich szczycie można ustawić niewielki podgrzewacz. Opcjonalnie, możemy szyszki do dekoracji obsypać brokatem, by nadać całej ozdobie efekt połysku. Jak więc widać, szyszki możemy wykorzystać na wiele sposobów, a ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here