Przeszczep włosów ma na celu przywrócenie wzrostu włosów w obszarach skóry głowy, w których wzrost został ograniczony lub wcale go niema. Są skuteczne metody leczenia wielu rodzajów wypadania włosów, lecz nie powstrzymają tego zjawiska w przyszłości. Jeśli chcemy uzyskać trwały efekt, potrzebne są zabiegi przeszczepu włosów. Przeszczepy włosów ceny są różne i wiele osób zastanawia się ile kosztuje przeszczep włosów. Ceny nie są wygórowane i zależą od kilku rzeczy. Jeśli chcemy uzyskać trwały efekt, trzeba będzie skorzystać z kilku zabiegów przeszczepiania włosów.

Przeszczep włosów cena

Łysienie można dosięgnąć wielu osób, bez względu na ich wiek czy płeć. Włosy można stracić z wielu powodów. Najczęstszym z nich jest łysienie androgenowe, czyli postępujący zanik wytwarzania włosów przez nasze mieszki włosowe. Taki rodzaj łysienia to łysienie typu męskiego, lecz można je zaobserwować również u kobiet.

Przeszczepy włosów ceny

Brak owłosienia to problem nie tylko natury estetycznej. Zadbane i gęste włosy są oznakami zdrowia i często wyznacznikami atrakcyjności. Ładna aparycja ma swoje odzwierciedlenie w stanach psychicznych, ponieważ bycie widzianym jako ładna i zadbana osoba zwiększa zdecydowanie szanse na poznanie swojej drugiej połówki, ale też umożliwia podjęcie pracy na stanowiskach, na których ważny jest wygląd. Zdrowo wyglądające włosy poprawiają nasze samopoczucie oraz samoocenę.

Peruki oraz tymczasowe rozwiązanie w postaci pudru, który optyczne zagęszcza włosy są to rozwiązania kłopotliwe oraz mało wygodne w stosowaniu. Inną metodą jest mikropigmentacja skóry na głowie, która polega na wykonywaniu tatuażu w postaci maleńkiej kropelki tuszu, która optycznie może zagęścić naszą fryzurę. Metoda ta jest kiepska, jeśli zastosujemy ją do dużych ubytków.

Ile kosztuje przeszczep włosów?

Często zadawanym pytaniem jest przeszczep włosów cena. Przeszczep włosów to zabieg medycyny estetycznej o dość sporym koszcie, lecz o bardzo dużej efektywności oraz skuteczności. Cena przeszczepu włosów waha się od 1500 do nawet 10 000 złotych, lecz klinika oferuje wykonywanie zabiegu w oparciu o rozłożenie kosztów zabiega na wygodne raty oraz gwarancję skuteczności zabiegu przeszczepu włosów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here