Hulajnoga 2w1 Scoot and Ride to produkt, który można zakupić dla dziecka. I to takiego już od pierwszego roku życia. Wielu rodziców ma jednak wątpliwość – czy warto? W szczególności, że maluch nauczył się dopiero co chodzi (lub dopiero jest na etapie nauki chodzenia). Tak, dylemat nie lada, dlatego warto raz na zawsze go rozwiązać. Całkiem możliwe, że dzięki temu wielu rodziców doceni fakt obecności takiej hulajnogi Scoot and Ride w swoim domu.

Życie w ciągłym ruchu

Maluchy odkrywające urok chodzenia, są w ciągłym ruchu. One wprost kochają ruch, dlatego też warto im nieco urozmaicić ten czas. Przyda się więc taka hulajnoga 2w1 Scoot and Ride, która jest bardzo łatwa w obsłudze. Wystarczy wsiąść i można jechać.

No właśnie – wsiąść? Przecież z reguły na hulajnodze się siedzi. To fakt, ale to wszystko zależne jest od tego, z jaką dokładnie hulajnogą ma się do czynienia. Hulajnogi Scoot and Ride (jak również kilka innych marek) oferują siedzisko! W kilka sekund hulajnoga może zamienić się w rowerek biegowy. A wszyscy doskonale wiedzą, że rowerki biegowe z wygodnym siedziskiem, świetnie wpływają na rozwój ruchowy najmłodszych dzieci. Może roczny, dwuletni maluch jeszcze nie do końca będzie chciał na hulajnodze, ale ze spokojem – rowerek na pewno przypadnie mu do gustu. W szczególności, jeżeli będzie z nim mógł biegać po dworze.

Rodzice powinni sobie uświadomić również to, że użytkowanie takiej hulajnogi 2w1 Scoot and Ride pozwoli dzieciom zużyć ogrom energii, której te mają w zapasie. Całkiem możliwe, że po takim spacerku z rowerkiem/hulajnogą, dziecko będzie skłonne do tego, aby szybciej pójść spać.

Bezpieczna hulajnoga

Przed zakupem hulajnogi z siedziskiem, należy jednak sprawdzić, czy ma się do czynienia z bezpiecznymi urządzeniami. Takimi, których na pewno mogą używać takie szkraby, nie mające jeszcze nawet 100 cm (jak to bywa w wielu przypadkach). Taka hulajnoga 2w1 Scoot and Ride, czy też innych marek, winna posiadać odpowiedni certyfikat bezpieczeństwa. Jest to jeden z najważniejszych czynników, który należy sprawdzić przed zakupem!

Warto również sprawdzić budowę samej hulajnogi. To ona powinna wpływać na możliwość pokonania trudności, jakich nie brakuje na polskich drogach – w szczególności na chodnikach. Hulajnoga powinna być przystosowana do tego, aby dało się na niej pokonywać koleiny, bez obaw o upadek. Skoro o upadkach mowa. Na samym końcu należy dodać, że do tak wspaniałej hulajnogi przyda się odpowiedni kask, który również stanowi podstawę bezpieczeństwa.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here