Jeżeli chcemy zabrać ze sobą jedzenie do pracy szkoły lub na dowolny wyjazd potrzebne nam będą solidne wygodne opakowania. Niestety większość produktów tego typu wykonana jest z plastiku, który bardzo niekorzystnie wpływa na środowisko. Jednorazowe opakowania z tworzyw sztucznych możemy jednak zastąpić ekologicznymi rozwiązania – w ofercie sklepu SlowPack znajdziesz torebki śniadaniowe wykonane z naturalnych surowców. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak możesz przysłużyć się naszej planecie. Zapraszamy.

Torebki śniadaniowe papierowe – wygodny transport żywności

Świetną alternatywę dla tradycyjnych opakowań na żywność wykonanych m.in. plastiku czy też foliowych jednorazówek stanowią torebki papierowe na śniadanie. Zostały one wykonane w całości z ekologicznych materiałów, przez co nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne. Nie ma więc mowy, aby zalegały na naszej planecie jako odpady przez tysiące lat – są w 100% biodegradowalne. Spełniają również  wszystkie normy wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością (EN 13432 oraz ASTM 6400) nie wpływają więc w żaden sposób na żywność, przez co są całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia i zapewniają optymalne warunki do przechowywania żywności.

Wiemy już, że papierowe torby śniadaniowe dostępne w sklepie SlowPack są w pełni ekologiczne. Jakie zalety jeszcze posiadają? Cechują się przede wszystkim dużą wytrzymałością – są odporne na przenikanie tłuszczu, dzięki czemu nie musimy obawiać się o żadne zabrudzenia podczas podróży. To niezwykle wygodne rozwiązanie pozwoli w wygodny sposób zabrać śniadanie do szkoły czy przekąskę do pracy. Właścicielom lokali gastronomicznych posłuży jako opakowanie jedzenia na wynos, i pozwoli  zapewnić pełen komfort swoim klientom.

Stawiamy na ekologiczne rozwiązania – sprawdź pełną ofertę SlowPack

Nasz asortyment to również szeroka oferta ekologicznych słomek, naczyń czy sztućców takich jak widelce, noże oraz łyżki drewniane.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych ekologicznych artykułów przeznaczonych do żywności. Znajdziesz tu wszystko, czego możesz potrzebować w swojej kuchni lub lokalu gastronomicznym. Nasze produkty zostały wykonane  z unikatowych materiałów najwyższej jakości i pochodzą od cenionych w branży producentów. Dołącz do nas w dążeniu do poprawy życia na naszej planecie. Sięgnij po ekologiczne rozwiązania, które zapewniają jednocześnie maksymalną funkcjonalność. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem dostępnym na naszej stronie – SlowPack.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here