Gdzie kupić tani hosting dla strony www?

0
1057

Czasami wybór hostingu stanowi pewien rodzaj wyzwania. Czy hosting dla strony internetowej może być jednocześnie dobry i tani?

Wertując oferty w Internecie można natrafić na różnorodne stawki. Przyjęło się mówić, że im niższa stawka, tym niższa jakość, lecz ile w tym prawdy? Ciekawą ofertą okazuje się być hosting od kru.pl/bizneshosting.php, który wydaje się mieć najlepszy stosunek jakości do ceny. Domenę można kupić za cenę jedynie 3 złotych, sam hosting jest dostosowany do norm RODO, a zasady są jasne i klarowne, ponieważ umowa nie zawiera żadnych kruczków.

Warto również zaznaczyć, że kru.pl oferuje również możliwość założenia poczty e-mail na wykupionym hostingu Może ona zawierać Nielimitowaną liczbę skrzynek e-mail, nielimitowaną liczbę autoresponderów, czy też nielimitowaną liczbę przekierowań, co jest ważne, szczególnie przy nowoczesnym marketingu sieciowym, pozwalającym jak najskuteczniej dotrzeć do klientów. Na uwagę zasługuje również fakt, że wyżej wymieniony hosting oferuje 14 dniowy, bezpłatny okres próbny, co umożliwia sprawdzenie wielu bardzo ważnych kwestii pokroju: uptime serwera, czy też wygody korzystania z panelu administracyjnego, które są szczególnie kluczowe w sytuacji, gdy zakładamy stronę dla firmy i chcemy ją prowadzić jak najdłużej.

Ciekawą możliwością oferowaną przez operatora jest opcja płatności w kryptowalucie, które jak wiadomo w chwili obecnej stają się coraz popularniejsze. Warty wspomnienia jest również całodobowy monitoring serwera i certyfikat let’s encrypt, które operator zapewnia za darmo. Podnoszą one poziom bezpieczeństwa klientów jednocześnie gwarantując większe zaufanie z ich strony, a jak wiadomo zaufanie dla każdej firmy powinno być wartością bezcenną, gdyż przekłada się bezpośrednio na zyski. Warto zauważyć, iż obecnie najwięcej wpadek wizerunkowych ze strony wielkich serwisów związanych jest właśnie z kwestiami cyberbezpieczeństwa. Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów kru.pl udostępnia pakiet zabezpieczeń oraz całodobową pomoc techniczną.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here