Wianek ślubny to coś, co od dawna jest na topie i świeci swoje triumfy. Najczęściej sięgają po nie panie, które zdecydowały się wraz ze swoim partnerem na wesele w stylu boho. Nie jest to jednak jedyna sytuacja, w której można zdecydować się na taki wariant. Zależy to bowiem od wielu czynników miedzy innymi sukni ślubnej, makijażu ślubnego i fryzury ślubnej.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/wianek-slubny/

Na jakie kwiaty się zdecydować?

Jedynym słusznym rozwiązaniem są żywe kwiaty, które wyglądają zawsze z gracją i stylem. Nie stawiaj w tym dniu na sztuczne kwiaty, ponieważ będzie to źle wyglądać. Na zdjęciach będzie to wyglądać fatalnie. O ile z daleka będzie to niedostrzegane, z bliska jest natomiast gorzej. Z drugiej strony trzeba wybrać takie, które będą trwałe, żeby nie zwiędły podczas ślubu.

Zaszalej z kolorami i nie tylko

Aby dopasować idealny wianek ślubny musimy przestrzega kilku ważnych zasad. Zasady savoir-vivre mówią o tym, że wianek do włosów Panny Młodej powinien być inny niż bukiet trzymany w rękach. Kolorystyka może pozostać taka sama, natomiast wiele pań decyduje się na zupełnie inne warianty kolorystyczne! Wianek powinien pasować do Twojej fryzury, koloru oczu, kształtu twarzy, a także do typu urody jaki posiadasz.

Rodzaje wianków ślubnych?

Gęsty – całą pewnością jest to najczęściej wybierana opcja. W przypadku wyboru gęstego wianka panny młode rezygnują z dodatkowych ozdób do włosów, aby na głowie nie działo się za dużo.
Asymetryczny – sprawdza się idealnie, w przypadku kiedy chcemy coś ukryć. Osoby, które decydują się na taki wianek chcą aby podkreślił im urodę i był nawiązaniem do tematyki wesela.
Opaska – nie jest to wianek jak wcześniejsze, jest on nieco nietypowy. W rzeczywistości jest to opaska, która posiada elementy wianka. Plusem jest przede wszystkim to, że łatwo się ją zakłada i ściąga. Nie trzeba specjalnie jej układać i podpinać włosów.

Jakie kwiaty wybrać?

Kiedyś popularne w taj kwestii były maki, chabry i rumianek. Dziś do wianków ślubnych dodaje się bardziej szlachetne kwiaty. Dodatkowo dobrze jest stawiać na elementy zielonych liści.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here